Afvalcontainer huren Zaltbommel
Of je nou een project hebt in de gezellige binnenstad van Zaltbommel of in het historische dorpje Brakel, wij staan voor je klaar! Bij Praxis-kluscontainer.nl bieden wij een ruim assortiment containers aan voor diverse afvalsoorten. Zo vind je in ons uitgebreide assortiment containers voor puinafval, grofvuil, bouwafval, houtafval, groenafval, grondafval, sloopafval en dakafval. Wil je een afvalcontainer huren in Zaltbommel? Dan ben je bij ons aan het juiste adres.
Welk afval wil je afvoeren?
Weet je niet welke container je moet kiezen?
Bouwcontainer huren in Zaltbommel
Wil je graag je werkplek schoonhouden tijdens een renovatie of sloopklus? Dan kun je bij ons een bouwcontainer huren. Deze container is geschikt voor het afvoeren van huisraad, hout en steenachtige materialen. Let op: bijvoorbeeld dakleer, koelkasten, matrassen en grond mogen niet in deze container worden gegooid. Twijfel je over bepaalde soorten afval? Raadpleeg dan onze website voor een overzicht van wat wel en niet mag worden weggegooid. Een 6m³ bouwafval container is bijvoorbeeld ideaal voor middelgrote renovatieprojecten.
Container huren bij Praxis-kluscontainer.nl
Praxis-kluscontainer.nl is dé keuze als het gaat om het huren van een afvalcontainer in Zaltbommel. Wij leveren containers aan zowel zakelijke als particuliere klanten. Voor spoedgevallen bieden wij een service op maat. Onze klantenservice staat klaar om al je vragen te beantwoorden en je te helpen bij het maken van de juiste keuze voor jouw situatie.
Aanbevolen door 89% van onze klanten
Prima service!
10705 beoordelingen
In de laatste 12 maanden 89 beveelt ons aan
De container was makkelijk te bestellen en werd snel geleverd. Ook het ophalen ging snel. De instructie op de website is duidelijk.
Zeer tevreden
10705 beoordelingen
In de laatste 12 maanden 89 beveelt ons aan
Ons containeraanbod
Veelgestelde vragen
Bestel en betaal voor 18.00 uur een kluscontainer. Wij leveren je dan vaak de volgende werkdag je gewenste container in heel Nederland. Praxis-kluscontainer.nl doet er alles aan om de container op tijd te plaatsen, wisselen of op te halen. Het ophalen van de container gebeurt normaal binnen 1-2 werkdag, bij drukte kan het zijn dat het 3-4 werkdagen duurt. Voor het ophalen van de container hoef je niet thuis te zijn, wel dient de chauffeur bij de container te kunnen met zijn vrachtwagen.
Wij adviseren je om bij plaatsing van de container aanwezig te zijn. Door onze belservice belt onze chauffeur je een half uur voor plaatsing van de container. Dit voorkomt langdurig en onnodig wachten.
Ben je niet aanwezig? Dan wordt de container naar eigen inzicht van de chauffeur geplaatst.
Staat de container niet naar wens en wil je de container verzet hebben? Dat kan, maar hier worden transportkosten voor in rekening gebracht. Deze transportkosten dienen vooraf voldaan te worden.
Houd er rekening mee dat er voor het plaatsen van de container voldoende ruimte moet zijn voor zowel de container als de vrachtwagen, ongeveer 2,5 tot 4,5 parkeerplek (afhankelijk van de grootte van jouw container). Zet fietsen en auto’s dus aan de kant of blokkeer tijdelijk enkele parkeerplekken op straat.
Voor het ophalen geldt hetzelfde. Hiervoor is evenveel ruimte nodig als voor het afleveren.
Meestal heb je geen vergunning nodig voor het plaatsen van een container. Vaak heb je wel een vergunning nodig wanneer je in een betaald parkeer- of vergunninghouders gebied zit. Wanneer je twijfelt kun je contact opnemen met onze klantenservice. Zij kunnen je precies vertellen of je wel of geen vergunning nodig hebt.
Praxis-kluscontainer.nl kan niet aansprakelijk gesteld worden voor het niet tot beschikking hebben van een vergunning. Alle gemeentelijke of precariokosten zullen daarom ook één op één worden doorberekend.
Voor het plaatsen van onze 3m3, 4m3, 6m3, 10m3 & 10 m3, gesloten containers hebben we ongeveer 2,5 parkeerplaats nodig. Dat gaat om één plek waar de container komt te staan en ongeveer 1,5 parkeerplaats zodat onze vrachtwagen de container achter de vrachtwagen kan tillen.
Voor de 15m3, 30m3 & 40m3, containers hebben we minimaal 4,5 parkeerplaatsen nodig.







